
BBA in
Executive kandidaatin tuotteen ja luokan hallinta OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Johdanto
ABMS on sertifioitu EFMD EOCCS, Sveitsin kansallisen koulutuksen laatua (EduQua) ja ASIC UK. WSB on eurooppalainen valtio tunnustettu yliopisto ja KNU on eurooppalainen julkinen yliopisto perustettu 200 vuotta sitten ja sijoittui maailman 500 parhaan joukkoon. Voit mennä niin pitkälle kuin mielesi vie sinut kandidaatin opiskelija ABMS.
Tämä Executive kandidaatin (EBBA) tuote- ja luokkaan Management kurssi on tehty opiskelijoille, jotka työskentelivät suoraan lukion jälkeen vähintään 3 vuotta johtotehtävissä, valmistuneet odotetaan yhdistää teoriaopetusta ja käytäntöä ja näyttää vankka Tuotteen ja Luokka teollisuus.
Executive kandidaatin (EBBA) tuote- ja luokkaan Management on tutkimus, joka on hyödyllinen opiskelijoille etsivät työskentelemään Shopping Centre (Category Manager) tai Tuotanto (Product Manager) tai jo alalla työskenteleville.
Opinnäytetyön pituus: 12000 sanaa (opiskelijoille saa olla 10% enemmän tai vähemmän.) Kesto: 4-8 kuukautta (keskimäärin 6 kuukautta) Maksu: 2900 euroa (vain ABMS-opiskelijoille, jotka suorittivat kandidaatin tutkinnon).
Mitkä ovat edut? Johtavalla kandidaatilla kunnianhimoinen, mahdollisuutesi Masterin hyväksymiseksi on yleensä korkeampi ja se auttaa sinua löytämään paremman työn. Jos et halua tehdä tutkielma, sinua palkitaan ei-arvosanoin Executive kandidaatin.